Вітаємо Калько Ріту Миколаївну

Колектив Луганського національного аграрного університету щиро вітає завідувача кафедри іноземних мов та ділового перекладу Калько Ріту Миколаївну з присвоєнням вченого звання доцента.

14 квітня 2015 року у Луганському національному аграрному університеті відбулась урочиста церемонія вручення атестата доцента Калько Ріті Миколаївні. Ще у 2012 році вона захистила кандидатську дисертацію за темою: «Формування соціокультурного досвіду молодших школярів засобами театральної педагогіки». Має стаж наукової та науково-педагогічної роботи понад 10 років, опублікувала більш 50 наукових робіт, серед яких 3 монографії. Вона нагороджена грамотами відділу освіти м. Слов’янська Донецької області. У 2009 році перемогла у міському конкурсі «Вчитель року». Цього року нею була підкорена ще одна вершина професійного життя!


Шановна Ріто Миколаївно!
Бажаємо подальших успіхів у втіленні творчих і наукових задумів, натхнення в професійній діяльності та плідної праці на освітянській ниві нашої Батьківщини!

Сподіваємося, що високі стандарти роботи, встановлені Вами, стануть додатковим стимулом і життєвим трампліном до нових вершин професійної майстерності для Вас і всіх співробітників кафедри. Нехай підґрунтям плідної професійної діяльності буде міцне здоров’я та удача, натхненна думка та щирі почуття, підтримка родини та колег! Нехай Вами і надалі пишається Ваша родина, рідний університет і Батьківщина!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори