Вітаємо ректора!

Шановний, Миколо Володимировичу!

Професорсько-викладацький склад, співробітники та студенти Луганського національного аграрного університету вітають Вас з Днем народження! Хочеться зазначити, що Ви не просто головне обличчя ЛНАУ, Ви його серце, бо не кожний керівник так відверто, всією душею вболіває за університет і за кожного з нас. Нашу вдячність Вам не вимовити словами, їх замало. Ви взяли на себе неймовірну відповідальність за збереження одного з найпотужніших аграрних ВНЗ України, за долю кожного співробітника та за майбутнє студентів.

Хочеться побажати Вам перш за все здоров’я, фізичних, психологічних, душевних сил, підтримки, яка з боку колективу гарантована, а з боку держави – бажаємо! Миру, злагоди і добробуту і у Вашій родині, і у Вашому-нашому університеті! Нехай уже нарешті мине час боротьби, а буде час спокійного стабільного поступу!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори