В ЛугНАУ стартує програма подвійних дипломів

У рамках співпраці Луганського національного аграрного університету й Каунаського університету імені Вітовта Великого (Литовська Республіка) студенти ЛугНАУ мають унікальну можливість отримати поряд із українським диплом європейського зразка.

Вартість навчання повністю відшкодовуватиметься завдяки реалізації проєкту «Вдосконалення вищої сільськогосподарської освіти у Східній Україні» (AHEADEU), який фінансується Європейським Союзом.

25 травня 2021 року відбулася зустріч студентів спеціальності 101 Екологія з представниками Каунаського університету імені Вітовта Великого – деканом факультету природничих наук професором Саулюсом Міцкевичусом та завідувачем кафедри екології професором Аудріусом Дедяле, які розповіли про особливості програми.

Здобувачі матимуть можливість одночасно навчатись у двох університетах за інтегрованими освітніми програмами «Екологія» (ЛугНАУ) та «Бакалавр екологічних наук» (Каунаський університет), після успішного захисту кваліфікаційної роботи отримують два дипломи – українського та європейського зразка. Обов’язковою умовою є перебування в Каунаському університеті імені Вітовта Великого протягом двох семестрів та 100% відвідуваність занять. За умови успішного навчання здобувачі матимуть можливість отримувати грантову стипендію в університеті-партнері.

На період навчання в Литві за кожним студентом закріплюється ментор, який допоможе у вирішенні будь-яких питань. Усі українські студенти будуть забезпечені гуртожитком і матимуть рівні права й можливості з іншими здобувачами під час перебування в Каунасі.

Десять студентів Університету вже пройшли конкурсний відбір і подали документи на здобуття вищої освіти за програмою подвійних дипломів. Із 1 вересня 2021 року здобувачі другого та третього курсів стануть студентами Каунаського університету, а майбутні екологи четвертого курсу за програмою віртуальної академічної мобільності будуть безкоштовно вивчати англійську мову протягом одного року та матимуть можливість вступити до магістратури цього закладу освіти.

Завдяки реалізації програм подвійних дипломів у ЛугНАУ студенти не лише отримають європейську освіту, а й матимуть можливість розширення професійної підготовки та збільшення рівня конкурентоспроможності при працевлаштуванні.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори