В Університеті визначили ТОП-10 науково-педагогічних працівників за підсумками анкетування «Викладач очима студентів»

Ефективність та результативність освітнього процесу в Університеті залежить від таких ключових осіб, як викладач та студент. Звичайно, процеси навчання та виховання можуть бути повноцінними лише тоді, коли вони є взаємними. Саме тому Центром якості, професійної адаптації та консалтингу Луганського національного агарного університету наприкінці 2020-2021 н.р. було проведено опитування серед здобувачів вищої освіти: «Викладач очима студентів». Таке опитування дає можливість додатково мотивувати науково-педагогічних та педагогічних працівників до професійного розвитку та покращення своєї педагогічної майстерності.

Проаналізувавши отриману інформацію можна сказати: яким має бути «сучасний викладач» на думку студента. Найпоширенішими відповідями на питання: «Яким, на Вашу думку, має бути сучасний викладач?» є: «тактовним», «компетентним», «комунікабельним», «толерантним», «обізнаним», «інноваційним», «з почуттям гумору», «справедливим», «мати високий рівень професійно-педагогічної підготовки, культуру та виразність мови», «чесним», «добрим», «індивідуальним», «спілкуватися зі студентами, вміти слухати студентів зважати на їхню думку, враховувати соціально-психологічне зростання студентів», «творчим» тощо.

Тож представляємо до Вашої уваги ТОП-10 викладачів очима студентів.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори