«Гендерна політика очима української молоді»

30 листопада 2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбулася Підсумкова конференція Х регіонального наукового конкурсу молодих вчених: «Гендерна політика очима української молоді». Для Луганського національного аграрного університету цей конкурс став черговою перемогою, ще одним науковим досягненням.

ЛНАУ на цьому ювілейному конкурсі представляли Аннабаєв Ельяс та Розсильний Микола – студенти 4 курсу будівельного факультету. Їхня науково-дослідна робота: «Гендер та інвалідність» в контексті архітектурно-планувального моніторингу дитячих майданчиків» (науковий керівник – доцент кафедри будівництва та архітектури, канд. техн. наук, доц. Фесенко Т.Г.) відзначена ІІІ місцем.

Тож вітаємо наших студентів із перемогою. Щиро радіємо тому, що незважаючи на певні труднощі умов переміщення, ви успішно розвиваєте свій науковий потенціал. Бажаємо, щоб ваші наукові проекти в найближчому майбутньому втілилися в реальні об'єкти. Не зупиняйтеся на досягнутому та нехай вам завжди щастить.

Окрему вдячність висловлюємо Тетяні Григорівні Фесенко. Це вже не перша наукова перемога наших студентів під її керівництвом. Захоплені Вашим ентузіазмом, активністю та наполегливістю. ЛНАУ вдячний Вам за плідну працю, збагачення та розвиток наукової школи кафедри будівництва та архітектури, інновації та стимул розвитку наукового мислення студентів.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори