Гості ректорату: Кульга О.О. та Богомолов О.О.

Адміністрація університету дуже щедра на приємні сюрпризи. Цього тижня на засіданні ректорату були гості: Кульга Олександр Олександрович та Богомолов Олексій Олексійович.

Олександр Олександрович Кульга – голова Координаційного центру переміщених ВНЗ, палкий поборник наших прав та інтересів, надзвичайно позитивна та енергійна людина. Завдяки йому та його роботі в міністерствах про нас, переміщені ВНЗ, чують, а отже знають та пам'ятають. А це є дуже важливим. Один день, а скільки позитивних емоцій. Олександре Олександровичу дав нам «дозу щастя», якої так бракує ЛНАУ. Зокрема тому, що є люди, які наші цілі – зберегти найкращій аграрний ВНЗ Донбасу, його кадровий склад до моменту повернення – і поділяють, і підтримують. Кульга О. О. наголосив, що нам є чим пишатися: неймовірною одностайністю колективу, «близькістю» адміністрації до кожного, надзвичайно активною життєвою позицією наших студентів та нашим вмінням коммунікувати.

Олексій Олексійович Богомолов – другий гость, адвокат – дав нам дуже корисні юридичні поради.
Дякуємо нашим гостям та адміністрації! Хочеться наголосити, що ЛНАУ відкритий до всього нового, а особливо до знайомств з такими надзвичайними людьми.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори