День відкритих дверей

17 березня 2018 року у Луганському національному аграрному університеті пройшов День відкритих дверей. У цей день двері були відчинені для усіх охочих і, незважаючи на несприятливі погодні умови, відвідувачів було багато.

Гості прийшли до університету для того, щоб ознайомитися з факультетами, спеціальностями та з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії. Присутнім нагадали про можливість навчання на двох спеціальностях денної форми та декількох спеціальностях заочної одночасно. Про перспективи майбутньої професії розповідали дійсні студенти, вчорашні абітурієнти, які дали слушні поради розгубленим вступникам, спираючись на власний досвід навчання в ЛНАУ. Крім того була можливість поспілкуватися з керівництвом закладу: в. о. ректора Брагінцем Миколою Володимировичем (проф., д.т.н.), проректором з навчально-наукової роботи Овчаренком Олексієм Анатолійовичем (доц., к.т.н.). Як бачимо, ЛНАУ ніколи не відходить від свого принципу – рівний рівному, тому тут із дня відкритих дверей і до випускного на тебе чекає підтримка, повага і тепла, дружня атмосфера.

Обраний формат заходу, виставка або ярмарок факультетів, зняв напруження з абітурієнтів, наляканих прийдешніми змінами в житті. У яскравій, невимушеній, позитивній атмосфері їм намагалися допомогти зробити найважливіший вибір свого життя.

Факультет харчових технологій, щедро нагодував смачнючими налисниками з різноманітною начинкою, а також, продемонстрував вміння з технології карвінгу. Одвічне прагнення – хліба та видовищ! Отже, зв’язавши свою долю з факультетом харчових технологій ЛНАУ, ти, шановний абітурієнте, матимеш професію, попит на яку не зникне доти, доки існуватиме людство!

Агрономічний факультет, провівши майстер-класи з розмноження картоплі та виявлення зараження насіння пшениці, довів, що хоч агрономія досить давня галузь знань, проте сучасні наукові розробки виводять її на якісно новий рівень. До того ж, вступнику, пам’ятай, Україна – аграрна країна!

Біолого-технологічний факультет відкрив секрети ведення скотарства з максимальною користю для людини. Знову ж таки, доки усі люди не стануть вегетаріанцями, доти спеціальності біолого-технологічного факультету будуть затребувані на ринку праці!

Факультет ветеринарної медицини, продемонструвавши наукові здобутки своїх співробітників у галузі терапії та попередження хвороб птиці та тварин, нагадав, що ветеринарія – це не лише здоров’я тварин, це захист людства від страшних інфекцій. Гадаємо серед вас, витязі на роздоріжжі, є мужні особистості, здатні виконувати цю місію!

Будівельний факультет – поєднання традиції та інновації в галузі будівництва, геодезії та землеустрою. Затишна оселя з усіма вигодами – необхідність цивілізованої людини. Тож будуй майбутнє разом із будівельним факультетом ЛНАУ!

Факультет механізації сільського господарства показав різноманітні прилади, пристрої та механізми в дії, переконавши, що за технологіями Всесвіт. Повір, викладачі цього факультету здатні захопити навіть упевнених гуманітаріїв!

Економічний факультет націлив відвідувачів на успіх. Щоб не здатися голослівними, співробітники факультету підтвердили свої твердження власними позитивними результатами у вигляді грамот, дипломів, публікацій. Тож, вступай до економічного факультету, там дізнаєшся багато ефективних методів щодо управляння фінансами (своїми незчисленними!), а також підприємством (власним, звісно!)!

Міжнародна служба університету має для своїх майбутніх студентів унікальну пропозицію – відкрити світ за допомогою закордонних практик та стажування. Як розповіли ті, хто нею вже скористався, це не з чим не зрівняний практичний досвід, це незабутні враження, це найголовніший метод вивчення іноземних мов!

До того ж, пам'ятайте, якщо через якісь життєві обставини ви не маєте часу на щоденні заняття, то можете здобувати вищу освіту заочно в Луганському національному аграрному університеті.

Що ж, шановний абітурієнте, ти ще маєш сумніви щодо вишу, куди вступати? Як бачимо, Луганський національний аграрний університет пропонує вам здобути найсучасніші, прибуткові та затребувані професії. Вступ до ЛНАУ можливість, якою варто скористатися!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори