День знань-2016

1 вересня 2016 року в навчальних закладах відбулися урочисті заходи, приурочені «Дню знань». Луганський національний аграрний університет не був винятком. І нам дійсно є що святкувати!

Кожен день роботи переміщеного ВНЗ – це важкий, проте значний крок уперед. Краще було розпочати роботу з нуля. Ми ж відбудовуємо університет, немов збираємо пазл із картинок минулого-сучасного-перспективного. Ні, як розтрощену вазу! Тому надзвичайно приємно кожного дня спостерігати розквіт та зміцнення нашого навчального закладу. Ті співробітники, хто почав у 2014 році збирати розгублених студентів, до сліз були зворушені 1 вересня 2016 року, побачивши актову залу, у якій не було вільних місць (хіба що місця для стояння не повністю заповнені!). Так, результати приймальної комісії 2016 року – це перемога ЛНАУ! Понад 900 студентів нового набору! Ми розширюємося, усе далі стверджуючись на науковій ниві України. Нам довіряють своє майбутнє, не лише випускники з Луганської, Донецької та Харківської областей. До нас приєднуються Київщина, Запоріжчина, Дніпровщина, Одещина та Волинь!

Дуже хочеться сказати студентам нового набору, дякуємо за Ваш вибір! Навчайтеся, не втрачайте жодної можливості, що надає вам наш – уже ваш ВНЗ, будьте активними! Перемог, успіхів, усмішок! Нехай у всьому й завжди щастить!

Велика вдячність усім за кропітку роботу під час приймальної комісії, особливо відповідальному секретарю приймальної комісії – Поповиченко Ганні Сергіївні, завідувачу навчального відділу – Капустіну Олексію Олександровичу, старшому викладачу кафедри загальноосвітніх дисциплін – Ращупкіній Людмилі Леонідівні та усім іншим, хто зробив надзвичайні зусилля, щоб було для кого влаштовувати свято.

Нестримні слова подяки тим, хто організував захід «День знань», як тим, хто виступав на сцені, так і тим, хто був за кулісами:

  • Знатковій Олені Миколаївні, Мінаковій Вікторії Олександрівні, Талапову Тєміру Кадировичу, Левченкові Іллі.
  • Муштай Юліє, пісню «На большом воздушном шаре» у твоєму виконанні вже сміливо можна вважати візитівкою «Дня знань» у ЛНАУ.
  • Давидова Аліно, ти вражаєш своїми перевтіленнями з тендітної української квіточки до пристрасної англомовної спокусниці.
  • Слущенко Ярославе, Гаврилов Романе, лише ви можете співати класичний твір так своєрідно, неповторно, емоційно. Віримо кожному звуку!
  • Неперевершені ведучі, Полєва Анастасіє, Сергіїнко Сергіє, ви що народилися на сцені?!
  • Жулковська Юліє, Луговий Романе, дякуємо за ваш творчий подарунок від першокурсників. Не згасніть!

Далі буде! Не перемикаймося!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори