День соціального партнерства ЛНАУ. Рік пошуку нового «Я»

Майже рік минув з початку військових дій у м. Луганську. Ці трагічні події змусили студентів і викладачів Луганського національного аграрного університету залишити свої домівки та свій навчальний заклад.

Новим місцем прописки ЛНАУ став Харків. Містом добрих людей та нових можливостей.

2014-2015 рік – це вже друга маленька історія евакуації. Перша була у часи Другої світової війни.

Цей рік був наповнений не тільки лекціями, семінарами, практичними заняттями. Цей рік став визначним у налагодженні тісної співпраці з міжнародними благодійними фондами, громадськими організаціями, державними установами, засобами масової інформації.

11 червня 2015 року о 15:00 у актовій залі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбувся урочистий захід «День соціального партнерства ЛНАУ. Рік пошуку нового «Я».

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TuvMdhMeOyw&t=12m43s[/youtube]

сюжет див. з 12 хв. 43 с.

Руку підтримки студентам і викладачам університету у складних умовах його існування протягнули Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», Громадська організація «Станція Харків», керівництво УВКБ ООН в м. Харків, представники яких запрошені на зазначений захід.

У святковому заході взяли участь керівники вищих навчальних закладів-партнерів ЛНАУ:

  • Тіщенко Леонід Миколайович – ректор ХНТУ СГ імені Петра Василенко
  • Пузік Володимир Кузьміч – ректор ХНАУ ім. В. В. Докучаєва

Під час заходу відбулися виступи відроджених творчих колективів ЛНАУ, команди КВК та нагородження кращих представників волонтерського загону ЛНАУ, органів студентського самоврядування. Подяки від студентського та викладацького складу ЛНАУ підготовлені соціальним партнерам нашого університету.

Hanna Churkina

Сьогодні “Карітас України” отримав подяку від наших друзів з Луганського аграрного університету. Дякую своїм колегам, що допомагали мені. Natalya Vaskina, це ваша заслуга насамперед.
Дякую моєму чоловіку, що дарував спорядження для друга-студента, що зараз там…
Дякую своїм друзям з «Автомайдану», Ольга Набока, Алексей Набока, що знайшли роботу для хлопців.
Взагалі, свято було дуже патріотичним й теплим. Ролики, що зняли студенти про свій переїзд в Харків з Луганську, можна показувати,як соціальну рекламу.
ЛНАУ, я дякую тим з вас, хто залишається патріотами й долає крок за кроком проблеми.
Будьте такими активними завжди!

 

Ева Гукалова

Сегодня мы были гостями на празднике ЛНАУ (Луганского Национального Аграрного Университета) – празднике всепобеждающего жизнелюбия и мужества. Студенты и сотрудники ЛНАУ смогли не только эвакуироваться из Луганска и сохранить университет, но и растут, развиваются, экспериментируют. Помогают друг другу и другим переселенцам. Ребята-волонтеры ЛНАУ всегда отзываются на просьбы о помощи, когда нам нужны руки.
Светлые, умные, сильные, жизнелюбивые – вы смогли сохранить Луганск в своих сердцах и каждым днём, каждой минутой своей жизни подтверждаете: Луганск – это Украина!
Спасибо вам! Из всех подяк, грамот и прочих наград, ваша благодарность лично для меня – самая значимая.

 

Alice Venev

Спасибо Луганскому Национальному Аграрному Университету за приглашение на чудесное мероприятие.
Много знакомых лиц и так душевно.
Меня все время поражает та аура, которая окружает этих людей: студенты и преподаватели плечо к плечу преодолевают ситуацию, в которую их окунула жизнь.
Это единый дух, единый организм.
Такими должны быть ВУЗы Украины, если мы хотим воспитать новое поколение.
Горжусь знакомством. Так держать!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори