Дипломи з додатками європейського зразку

Цього року студенти ЛНАУ разом із такими очікуваними дипломами отримували ще й додатки європейського зразку. Цей додаток – можливість надання достатньо об'єктивної інформації для поліпшення міжнародної «прозорості» і справедливого академічного та професійного визнання кваліфікацій студентів нашого університету. Значний особистий внесок в оформлення цього документу зробив завідувач навчальної частини – Капустін Олексій Олександрович. Адміністрація ЛНАУ від імені випускників висловлює подяку Олексію Олександровичу за невтомну працю та ентузіазм.

Сьогодні слова вдячності рідному університету, викладачам та завідувачу навчальної частини висловили іноземні студенти: Абу Ізнеід Алі Абдель Джаліл Алі, громадянин Йорданії, Абатораб Суфіан, громадянин Марокко, – випускники факультету ветеринарної медицини; Аль Зоубі Наввар Ріад Ільхам, громадянин Сирії, випускник будівельного факультету; Хуршідов Мекан, громадянин Туркменистану, випускник економічного факультету.

В адміністрації ЛНАУ була можливість особисто поспілкуватися з Хуршідовим Меканом, дізнатися про його плани на майбутнє. Зараз в його планах повернення до дому: «Планую пройти службу в армії. Слід послужити своїй Батьківщині. Після хотілося б повернуся в Україну і продовжити навчання в рідному університеті. Луганський національний аграрний університет – з 2012 року значна, цікава та невід’ємна частина мого життя!»

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори