«Дні кар’єри» у ЛНАУ

З метою поширення інформації серед молоді про шляхи професійного зростання та кар'єрні можливості, 2-4 квітня 2019 року у Луганському національному аграрному університеті проходили «Дні кар'єри». Захід такого формату є для закладу традиційним, бо сприяє налагодженню комунікацій між студентом та роботодавцем. Від запрошених представників підприємств-партнерів студенти та випускники дізналися про наявні вакансії, про програми стажування та проходження практики, про можливості якісного професійного розвитку та старту кар'єри в компанії своєї мрії! Інформацію отримали безпосередньо від провідних роботодавців: група компаній Глобино та ABInBevEfes, АПК-ІНВЕСТ, Harveast Holding, САН ІнБев Україна, Nestlé та Громадська організація асоціація фермерів.

Представники Державної служби зайнятості розповіли випускникам про (безкоштовні!) послуги Харківського міського центру зайнятості, а саме: підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, підтримку початківців у організації підприємницької діяльності, сприяння в підборі відповідної вакансії, складанні резюме та успішному проходженню співбесіди.

Дякуємо партнерам! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Р.S.: Із ЛНАУ ти знайдеш роботу свої мрії! #ЛНАУприєднуйся!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори