Добрий ранок, Україно! або Дебют першокурсника

«Здравствуй зал!» – и сотни глаз смотрят нам в сердца.
Не бывает у мгновенья этого конца…
В тишине звенящей чувства рвутся и ревут.
Первый курс врывается в дебют.

Знаєте, що буде, якщо студентам дати організаційну самостійність? Коли вони не змушені виступати за чиїмось, навіть найкращим, сценарієм! Саме тоді, коли вони роблять/творять, що заманеться! Вважаєте, хаос! Ні, свято по-справжньому! По-справжньому цікаве, по-справжньому натхненне, по-справжньому невимушене, по-справжньому сучасне, молодіжне, трендове, яскраве, драйвове!

Цього року співробітники Луганського національного аграрного університету вирішили передати студентам усі організаційно-творчі клопоти, і, як результат, – 4 жовтня відбувся незабутній захід – «Дебют першокурсника!». Це було знайомство з реальними першокурсниками. Такими, якими вони є, а не такими, якими їх зазвичай роблять чужі сценарії! Це був неперевершений дебют Владислава Чепілухи, у якості організатора подібних заходів!

Які ж вони першокурсники ЛНАУ?

Вони надзвичайно талановиті! «Вальс за добу», адже саме стільки часу знадобилося, щоб зробити неперевершену постановку Владиславу Мирному та Тетяні Коротченко. Зворушливі гра на фортепіано Софії Дьяченко, пісні, що не лишили байдужих, та безліч інших номерів, красу та емоційну сили яких просто не можливо описати словами…

Вони комунікабельні, запальні, енергійні, позитивні! Ведучі-дебютанти, Олександр Будник, Юрій Андрієнко, Олександр Ніканов, які заслуговують тисячі лайків, змогли створити атмосферу, за якої кожен із присутніх із стороннього спостерігача перетворився на активного учасника. Виступ команди КВК «Соляночка» уже розібрали на цитати!

Вони ПАТРІОТИ! Свято, яке, варто ще раз наголосити, було організовано студентами, сповнювали лише пісні, танці, слова, пройняті відвертою любов'ю до Батьківщини. Їхній патріотизм справжній, а не той, що зберігається в шафах і виймається лише на офіційні свята. Вони знають, на жаль, як це жити без України. Крізь посмішки, гумор та позитив, вбачалося й те, як же ця молодь сумувала за своєю країною, за буянням життя, за повітрям свободи! Цей захід – кращий доказ того, що Луганськ, Донбас – Україна!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори