Дуальна освіта – дієве партнерство освітян та агровиробників у Луганському національному аграрному університеті

У Луганському національному аграрному університеті 15 липня 2021 р. у рамках Проєкту «ProfiStart або дуальна освіта – дієве партнерство», за фінансової підтримки Посольства США в Україні в рамках Програми імені Фулбрайта в Україні та за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», в режимі онлайн відбувся круглий стіл «Дуальна освіта – дієве партнерство».

У роботі круглого столу взяли участь понад 60 представників роботодавців, агровиробників Луганської та Донецької областей, Луганського національного аграрного університету та його коледжів, а також партнери – Сніжана Леу-Севериненко, представник проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»; Руслан Марков, представник Луганської обласної громадської організації «Аграрна дорадча служба», голова Держспоживслужби Луганської області, фахівці Науково-методичного центру ВФПО. Під час зустрічі, експерти проєкту – Ірина Перевозова (керівниця координаційного центру в ІФНТУНГ) та Максим Романов (координатор дуальної освіти Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»), поділилися досвідом  впровадження дуальної освіти в Україні та її особливостями; правових та юридичних аспектів впровадження дуальної освіти, як на підприємствах, так і в закладах освіти. Учасники зустрічі відзначили актуальність співпраці закладів освіти, підприємств та громад у питанні подолання «кадрового голоду» в регіонах та зацікавленість у запровадженні дуальної форми навчання на підприємствах.

Переглянути всі матеріали 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори