Думка студентів України має силу

12 червня відбулася XVII Генеральна асамблея Громадської організації «Українська асоціація студентів». Напередодні студентське самоврядування ЛугНАУ було запрошено до вступу в Українську асоціацію студентів, які прийняли запрошення й тепер є повноправними членами Громадської організації. На асамблеї ЛугНАУ представляв Голова Студентської ради Максим Гура.

Нагадаємо, що місія асоціації – захищати права та спільні інтереси, здійснювати просвітництво та представляти студентів України. На вищезазначеній зустрічі делегати заслухали звіти від президента, віцепрезидента, а також членів виконавчого комітету. Також відбулося переобрання керівників, після чого новообранці розповіли про плани на майбутній рік та проєкти, які почнуть реалізовуватись найближчим часом.    

Ось так, студенти консолідуються заради реалізації спільних інтересів, адже лише свідомі студенти засада створення якісного освітнього середовища!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори