Дякуємо Громадський організації “Фонд “Відкрита політика” за цікавий та інформативний семінар, який був 5 листопада за підтримки Lietuvos ambasada Ukrainoje / Посольство Литви в Українi.

Тема: «Міжнародні практики: співпраця університетів і шкіл у впровадженні інноваційного дистанційного STEAM навчання».

Спікери:
✅Ірина ЖДАНОВА, виконавча директорка Фонду «Відкрита політика», засновниця наукового ліцею ім. Клима Чурюмова, канд. істор. наук.

✅Гядимінас ЧАПКАУСКАС, вчитель гімназії ім. Ю. Дабкевичюса, м. Каунас (Литва).

✅Саулюс МІЦКЕВИЧУС, декан природничого факультету університету Вітовта Великого, професор, м. Каунас (Литва).

✅Юргіта МАЙРОНІЕНЕ, вчителька литовської мови.

🔹Дякуємо учасникам за активність та публікуємо декілька відгуків:

🟦Іван Резніченко, Луганський національний аграрний університет:

“Дякую велике за сьогоднішній захід, було дуже цікаво. Наприкінці було озвучено ідею щодо створення окремої платформи Moodle для українсько-литовських освітніх проектів. Зі свого боку можу запропонувати технічну та методичну допомогу: свого часу я доволі довго працював в саме ДонНУ і займався дистнаційною освітою. Зараз займаюсь майже тим самим в Луганському національному аграрному університеті”

🟦Ольга Орлова-Курилова, Харків:

“ Дякуємо за корисну, цікаву інформацію, приємну, цікаву зустріч. Сподіваємося отримати контакти та лінки для учасників вебінару. Всім присутнім здоров'я.”

🔹Учасниками вебінару стали освітяни з України і Литви. До дискусії з вчителями гімназії ім. Ю. Дабкевичюса і університету Вітовта Великого долучились 26 вчителів шкіл, викладачів з переміщених університетів, з коледжів, громадських організацій, тощо.

🎥Повне відео вебінару на Youtube-каналі Фонд “Відкрита політика.

 
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори