Економічний факультет вітає переможців та учасників І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 

З метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання на економічному факультеті Луганського національного аграрного університету з листопада по грудень проходив І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей. 19 грудня 2020 року відбулося підбиття його підсумків та визначення його переможців.  

З метою якісного відбору кращих робіт здобувачів освіти для участі в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (адже лише переможці І туру рекомендуються до участі у ІІ) та дотримання принципів прозорості, академічної доброчесності та об’єктивності,  на факультеті було організовано публічний захист, до якого допущено 12 науково-дослідних робіт, які відповідали вимогам конкурсу та отримали попередні схвальні відгуки відбіркової комісії.  

Конкурсну комісію очолив в. о. завідувача кафедри обліку, фінансів та інформаційних технологій Євген Миколайович Співак. 

Проведення наукового конкурсу дало змогу виявити схильних до дослідницької діяльності студентів, залучити науково-педагогічних працівників до творчої співпраці зі здобувачами освіти, посприяти реалізації здібностей та стимулювати творче самовдосконалення студентської молоді. Члени відбіркової комісії зазначили достатній рівень підготовки конкурсантів, високу якість робіт і доповідей та визначили переможців І туру: 

1 місце: Луняка Єлизавета Євгенівна, тема роботи: «Ринок спецій та приправ: сучасний стан». Керівник: доцент кафедри економіки підприємства, маркетингу та економічної теорії, канд. наук із соціальних комунікацій, доцент Кислюк Л.В. 

2 місце: Вагне Куадіо Сімеон, тема роботи: «Економіка, організаційні аспекти створення спільного аграрного підприємства України з Кот-д' Івуаром». Керівник: доцент кафедри менеджменту, права, статистики та економічного аналізу, кандекон. наук, доц. Орлова-Курилова О. В. 

3 місце:  

Андрюхін Олексій Олександрович, тема роботи: «Розробка бізнес-моделі і SMM в галузі бджільництва». Керівник: старший викладач кафедри економіки підприємства, маркетингу та економічної теорії Мінакова В. О. 

Зіганшина Анастасія Радиславівна, тема роботи: «Основні тенденції розвитку стартапів в Україні». Керівник: доцент  кафедри обліку, фінансів та інформаційних технологій, кандекон. наук, доцент Співак С. І. 

Вітаємо переможців, радимо їм не зупинятися на досягнутому та бажаємо успіхів у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей! 

Головною метою таких заходів є сприяння підготовці фахівців з навичками дослідницької діяльності, інноваційності, здатністю до самонавчання та вдосконалення професійної майстерності протягом життя, тож вітаємо усіх, хто взяв участь та розвинув у собі такі необхідні компетенції.  

 

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори