Екскурсія в міжнародний аеропорт “Харків”

Аеропорт! Для романтиків це місце, що вабить незвіданістю нових обріїв, вражень, знайомств. Люди бізнесу знаходять там найшвидший та найзручніший транспорт, а студенти кафедри «Землевпорядкування і кадастру» – невичерпне джерело тематики та проблематики для наукових розвідок.

Викладачі кафедри зазначають, що професійна підготовка передбачає вирішення складних питань з організації землекористування в зоні міжнародних аеропортів, розробки проекту землеустрою та проектування природоохоронних заходів, здійснення моніторингу та державного контролю за раціональним використанням і охорони земель, використовуючи сучасні інформаційні технології обробки інформації. Питання землекористування навколо аеропортів (аеродромів) має відношення аж до чотирьох проблем охорони навколишнього середовища, які зазначені в українському та міжнародному законодавстві та нормативних актах. Усвідомити важливість цієї теми можна під впливом вражень від масштабів цього комплексу.

Тож завідувач кафедри «Землевпорядкування і кадастру» Луганського національного аграрного університету Євгенія Борисівна Угненко провела для студентів спеціальності «Геодезія, картографія та землеустрій» своєрідний мозковий штурм, організувавши екскурсію в Міжнародний аеропорт «Харків».

Тепер чекаємо від емоційно збагачених студентів збагачення науки новими думками, ідеями, проектами. Нехай щастить!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори