Екскурсія до Свято-Успенської Святогірської Лаври

З метою ознайомлення здобувачів вищої освіти з історією та культурою рідного краю, естетичного виховання було організовано екскурсію до Свято-Успенської Святогірської Лаври.

Свято-Успенська Святогірська Лавра розташована на схилах, навислих над водою, мальовничих крейдяних гір, що здавна називали Святими. Документально Святі гори відомі з 1526 р. Єдність храму з природним матеріалом крейдяної скелі та природним ландшафтом виводять культову споруду в розряд унікальних об’єктів культурної спадщини України, аналогів якому немає. Ця лавра входить до 7 чудес України! Це місце, яке варто відвідати. Принаймні в цьому переконані здобувачі вищої освіти ЛугНАУ, які були на екскурсії у печерах крейдяної скелі (старовинний печерський монастир), відвідали Свято-Микольський храм, скит усіх Святих і скит Преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських та милувалися чарівними краєвидами.

Тож ви або повірте на слово, а все ж таки краще відвідайте ці неймовірні місця, дивовижні будь-якої пори роки, сповнені легенд, з прадавньою історією, місця сили та натхнення!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори