Екскурсія до Центру зайнятості

Цього січня студенти 1 і 2 курсів ЛНАУ мали унікальну можливість збагатити свій життєвий досвід під час навчальних екскурсій. Розпочався марафон практичного навчання з екскурсії до Центру зайнятості. 23 січня, незважаючи на штормове попередження студенти першого курсу економічного факультету дісталися міського Центру зайнятості.

Побоювання, що першокурсникам зарано перейматися питаннями працевлаштування не справдились. Тематика заходів відділу Центру зайнятості дозволяє знайти цікаву та корисну інформацію для кожної вікової категорії. До того ж розумні, працьовиті та самостійні студенти-економісти ЛНАУ вже розмірковують про кар'єрні перспективи, фінансову свободу та зважують свої сили у поєднанні навчання та підробіток. Графічний тест схожий на перший погляд на мальовану забавку, розказав про уявні кар'єрні амбіції та реальне становище справ. А чи свідомо та вдало обрали першокурсники різноманітні економічні спеціальності? Про це розкаже профорієнтаційний тест – найцікавіша частина екскурсії. Відповіді комп'ютерної програми залишилися конфіденційними для кожного, але розчарованих або збентежених облич не спостерігалось. Посмішки підказали, що професії обрано влучно!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори