Загальні збори студентського активу ЛНАУ (м. Костянтинівка)

Днями пройшли загальні збори студентського активу ЛНАУ, що навчається у м. Костянтинівка.

Захід відбувся з метою інформування студентів нового набору про систему студентського самоврядування, про особливості організації, майбутні вибори та інші переваги студентської активності взагалі.

У зв'язку зі специфікою організації університету, як навчальної мережі, у кожній локації закладу має бути свій актив, зокрема Голова локальної точки. Якщо ж просто кажучи, то участь у студентському самоврядуванні робить студентське життя наповненим яскравими подіями. Це можливість проявити себе. Мати змогу захищати свої права. Ініціювання, організація та участь у всіх університетських заходах. Це всеукраїнські та навіть міжнародні форуми, проекти, поїздки, що дають численні цікаві знайомства, корисні навички та неймовірний мотиваційний заряд.

У студентах ЛНАУ міста Костянтинівки вбачається великий потенціал. Вони активні, позитивні, креативні, амбіційні, талановиті, тому мають створити потужний осередок студентства ЗВО у цьому районі. Адже, якщо студенти спрямовані на інтеграцію в суспільне життя громад, це сприятиме розвитку молодіжного руху в містах, тобто голос молоді буде почутим! Тож радимо нашим студентам бути впевненими у власних силах та активності з перших днів!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори