Загальні збори членів АЕНУ

Академія економічних наук України – всеукраїнське об’єднання, що на основі спільних професійно-наукових інтересів на добровільних засадах згуртовує провідних вчених-економістів, керівників підприємств, фахівців-практиків, політиків держави. Зібрали академіків у Харкові  президент академії – доктор економічних наук, професор, академік НАН України Амоша Олександр Іванович, віце-президент – доктор економічних наук, професор Білопольський Микола Григорович, вчений секретар академії – доктор економічних наук Ляшенко Вячеслав Іванович.

У діяльності цієї організації науково-педагогічні працівники Луганського національного університету беруть активну участь. Зокрема, доктор економічних наук, професор Євген Олександрович Фірсов – академік АЕНУ, доктор економічних наук, доцент Ігор Миколайович Кукса та кандидати економічних наук, доценти Ольга Володимирівна Орлова-Курилова й Олександр Миколайович Германенко – члени-кореспонденти АЕНУ.

25-26 травня 2018 році на базі Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» були проведені Загальні збори членів Академії економічних наук України. На засіданні були присутні представники ЛНАУ.

Порядок денний передбачав річні звіти Президії АЕНУ та керівників регіональних центрів і відділень академії, ревізійної комісії, вибори нових членів тощо. Також було проведено круглий стіл-дискусію: «Цілі та завдання економічної науки з відродження та розвитку сучасної України».

Членство в Академії економічних наук України для університету – шлях до збільшення наукових досліджень та впроваджень, урізноманітнення профілів та постійного безпосереднього діалогу з бізнесом та владою. Тож Луганський національний аграрний університет націлений на подальшу плідну співпрацю заради зростання наукового потенціалу та підтримки міцних зв’язків між освітою та економікою.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори