Закордонні практики та стажування (Practical trainings abroad)

Закордонні практики цікаві майбутнім спеціалістам, що свідчить велика кількість студентів під час зустрічі, яка була організована 03 жовтня 2018 року з координатором зарубіжних практик, директором компанії IIC м. Київ Нікановим Максимом Олексійовичем.

What is your major? Why do you want to go abroad? Ці та інші питання звучали на співбесіді, після зустрічі. Компанія IIC м. Київ працює на ринку з 1999 року, і з 2002 року, завдяки цій співпраці студенти та випускники Луганського НАУ мають практичну можливість вивчати світове сільське господарство і культуру Європи, Америки, Канади, Австралії.

Практики і стажування за кордоном дозволяють не тільки збагатити знання студентів світовим досвідом, а й додати до освітнього процесу університету нові підходи до організації навчання в рамках Болонського процесу. Студенти нашого університету мають можливість отримати теоретичні знання та набути необхідного практичного досвіду для подальшої кар'єри не тільки на профільних підприємствах на території України, а й за кордоном. Запропоновані програми передбачають як групове, так і індивідуальне проходження стажувань і практик.

До уваги студентів були представлені різноманітні програми для студентів усіх без виключення факультетів. Хлопці можуть отримати можливість оволодіти сучасними будівельними технологіями нового обладнання і матеріалів при будівництві сільськогосподарських об'єктів різного призначення, навчитися управляти комплексними механізованими лініями з комп'ютерним управлінням фермерських підприємствах різних країн.

Не тягніть зі змінами у своєму житті, пізнавайте інші культури, відкривайте двері в безмежний світ можливостей і кращого майбутнього!

Звертайтеся в ауд. 120-г, вул. Алчевських, 44, м. Харків, Деканат по роботі з іноземними студентами ЛНАУ і отримуйте додаткову інформацію, щодо проходження практик і стажувань за кордоном за тел.: 095 83 89 784.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори