Заняття VIP рівня

Заможним людям не кажуть «Ні»! Знайти себе та отримати освіту відповідну власному покликанню – головні запоруки добробуту. Такі висновки зробили студенти економічного факультету ЛНАУ під час виїзного практичного заняття в ПриватБанку!

26 вересня студенти-фінансисти, збагаченні теоретичними знаннями університетських лекцій із банківської справи, набували практичного досвіду у філії ПриватБанку. Керівник регіонального центру з підбору персоналу Ігор Попов занурив у світ інновацій, що полегшують роботу підприємств та життя кожного. Не зайвим було дізнатися й про програму «Онлайн практики», бо наша реальність спрямовано крокує в онлайн. Крім того корисно й для практичного досвіду, і для формування позитивного мислення потрапити до центру обслуговування VIP клієнтів. Із якого боку стола в подібних центрах опинитися залежить, звісно, від особистого вибору, від рівня професійних знань, від наполегливості та лише 0,1 % від шансу!

Тож, шановні студенти, не забуваймо, що кращі інвестиції – це інвестиції у себе! До того ж один правильний вибір у житті ви вже точно зробили, вступивши до Луганського національного аграрного університету!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори