Запис на вибіркові дисципліни на 2021-2022 н.р.

Увага! Студенти, незабаром розпочеться запис на вибіркові дисципліни на 2021-2022 навчальний рік.

Зробити свій вибір легко, у ваших особистих онлайн кабінетах! Перелік цих дисциплін з анотаціями та інша інформація, зокрема щодо кількості вибіркових дисциплін на один навчальний рік.

  1. Ознайомитися на сторінці Вибіркові дисципліни сайту навчально-методичного відділу  з програмами навчальних дисциплін у реєстрах свого курсу та освітнього ступеня. Кожна програма доступна для перегляду і має шифр, щоб легко орієнтуватися при виборі.
  2. Переглянути відео-інструкцію щодо роботи в Кабінеті студента і послідовності дій для вибору навчальних дисциплін.
  3. Зайти в Кабінет студента та ознайомитися з функціоналом.
  4. Врахуйте, що групи мають обмежену кількість місць, тому буде враховано пріоритет за часом вибору в Кабінеті студента. Якщо за першим пріоритетом неможливо сформувати групу або група переповнена, важливі альтернативні  варіанти. Тому просимо заповнювати пропозиції з усіма доступними пріоритетами (аналогічно до вибору кількох спеціальностей/університетів при вступі)

 

Звертаємо увагу, що:

  • якщо студент не скористався своїм правом вибору, то він буде записаний на вивчення тих дисциплін, які навчальний відділ вважатиме необхідним для оптимізації навчальних груп для вивчення вибіркових дисциплін.
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори