Запрошуємо активну молодь з Донбасу до Польщі (м.Поронін)

Літературне угруповання «СТАН» спільно з низкою польських та українських громадських організацій запрошує активну молодь з числа внутрішньо переміщених осіб до участі в десятиденних навчальних візитах у містечко Поронін. Серія візитів є продовженням проекту «Діалог і примирення в Україні» та спрямована на оновлення й зміцнення співпраці між активістами з Донбасу, Криму та громадськими ініціативами з інших регіонів України.

Навчальні візити в Польщу відбудуться навесні та влітку 2015 року. Організатори покривають 70% вартості проїзду, а також всі витрати на проживання та харчування учасників. Вік учасників: 12-18 років.

Кандидати повинні заповнити анкету та відіслати її на адресу Літературного угруповання «СТАН»: stan.art.group@gmail.com не пізніше 15 березня 2015 року. Виїзд учасників буде здійснюватися зі Львова. Приймаючі організації в Польщі будуть сприяти отриманню Шенген віз для всіх учасників візитів.

Контакти організаторів: +380953495325, stan.art.group@gmail.com.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори