Засідання Вченої Ради 01.07.21

Першого липня відбулось чергове засідання Вченої Ради Луганського національного аграрного університету. Для обговорення було представлено декілька питань.

Перше питання стосувалось проведення заходів по святкуванню 100-річного ювілею Університету. Серед планів є проведення конференції, урочисте засідання Вченої Ради із запрошенням почесних гостей, випуск книги до 100-річного ювілею Університету, зустріч зі стейкхолдерами. Також планується випуск сувенірної продукції із символікою Університету.

Далі було обговорено результати рейтингування діяльності викладачів, кафедр та факультетів. Увага була зосереджена на якості роботи працівників, названі кращі кафедри і факультети. Кращі науково-педагогічні працівники, представники адміністративно-управлінського персоналу отримали заохочувальні нагороди.

Також було заслухано виконання індивідуальних показників ефективності керівників відокремлених структурних підрозділів. По черзі було заслухано директора Старобільського та Донбаського коледжів, а також заступника директора Донецького коледжу. Були обговорені наявні проблеми закладів фахової передвищої освіти та шляхи їх вирішення із зазначенням конкретних строків виконання. Робота у цьому напрямі триває.

Окремої уваги заслуговувало затвердження «Положення про порядок та умови обрання здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ЛНАУ дисциплін за вибором», бо за твердженням викладачів це є нагальною потребою серед здобувачів освіти та виконанням законодавчих документів України.

Наприкінці було затверджено річна атестація аспірантів за 2020-2021 навчальний рік, освітні програми і перелік інших питань. Серед них рекомендація до друку збірника матеріалів І міжнародної науково-практичної конференції «Аграрна галузь сучасної України: проблеми та перспективи розвитку», визнання атестату доцента Карпицького М.М., затвердження кандидатур на подання для нагородження до ювілею ЛНАУ та до Дня працівника освіти та затвердження результатів міжнародного наукового стажування Мартинець Л.А.

Усі проєкти були затверджені одноголосно членами Вченої Ради.

 

Успіхів і гарного відпочинку та до зустрічі у новому навчальному році!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори