Захист дипломних робіт на факультеті механізації сільського господарства

Червень у стінах університету не залежить від погодних умов. Він завжди спекотний, адже відбуваються захисти дипломних робіт. Місяць напружених нервів, високого тиску, безсонних ночей. Місяць великих звершень, бо хтось намагається вивчити п'ятирічний матеріал, хтось вирішує нарешті записатися в бібліотеку та познайомитися з викладачами, а хтось пише диплом за одну ніч. Проте все це не про студентів Луганського національного аграрного університету.На всіх факультетах ЛНАУ пройшли захисти: і в Харкові, і на базі відокремленого підрозділу в Старобільську. Студенти, нинішні дипломовані спеціалісти, виявили ґрунтовні знання у своїх галузях та отримали високі оцінки, чим порадували не тільки себе, а й своїх дипломних керівників та адміністрацію університету.

Захист дипломних робіт на факультеті механізації сільського господарства було б цікаво послухати навіть необізнаним у техніці гуманітаріям, втім як завжди. Тут теорія дипломних робіт знайшла своє обґрунтування, так скажімо, у наочному матеріалі. Були розроблені макети пристроїв. Отже, знайомтесь:

  • Прилад із автоматичним керуванням, що скошує траву: машина їздить полем самостійно, траєкторією, що була задана наперед. Подібна автоматизація дозволить не лише полегшити цей процес, а й зменшити інші ресурсні витрати. Розробник – Ілля Левченко.
  • Пристрій для усунення засмічення в бункері подачі висівних машин, який сприятиме підвищенню врожайності й загальній продуктивності праці. Автор – Дмитро Стравников.

Дипломним керівником молодих техніків був Михайло Вікторович Логвиненко.

Дійсно, механіки – це рушійна сила прогресу, бо при вирішенні нагальних задач вони завжди прагнуть технічних вдосконалень. Що ж, побажаймо винахідникам-початківцям подальшого розвитку наукового технікотворення, натхнення й здобутків. Нехай ваші винаходи скоріше знайдуть своє застосування в агарному секторі, модернізувавши виробництво, полегшивши працю та збільшивши прибутковість.

Усім, хто продовжує навчання, радимо не обмежувати своїх наукових пошуків і в наступному році збільшити кількість дипломних розробок. Інші факультети, приєднуйтесь! Випускникам же бажаємо скласти головний іспит – життя – на відмінно!

P.S.: Абітурієнте, твої винаходи чекають на тебе. Приєднуйся до ЛНАУ!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори