Захист звітів із виробничої практики на агрономічному факультеті

У вересні традиційно студенти університету, які плідно працювали під час літної практики, захищають звіти. Цього року розпочали звітувати студенти агрономічного факультету.

Дехто з наших студентів займаються пошуком підприємств для проходження практики самостійно, хтось обирає інший шлях – проходить практику на підприємтвах-патнерах ЛНАУ, тобто тих із якими було укладено відповідні угоди. Зокрема, кілька студентів агрономічного факультету цього року навчалися працювати, або працювали, навчаючись, на ПрАТ «Тепличний», де мали змогу не лише закріпити глибокі теоретичні знання на практиці, а й отримували заробітну плату.

Під час захисту звітів із виробничої практики стало очевидним, що студенти поглибили, закріпили теоретичні знання та набули практичних умінь зі спеціальності, а саме навчилися планувати виробничі процеси у рослинництві з використанням сільськогосподарської техніки, застосовувати добрива, хімічні засоби захисту рослин; визначати для умов господарства максимально можливі рівні урожайності с.-г. культур; здійснювати контроль за станом посівів; розробляти й реалізовувати заходи щодо поліпшення якості та зменшення втрат рослинної продукції.

Агрономічний факультет щиро вітає студентів з успішним захистом звіту та бажає не зупинятися, щодня самовдосконалюватися, зростати професійно, не губити тих родючих зернин, якими з щедрістю наділяють викладачі факультету.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори