Збори студентів нового набору

04.11.2015 року відбулись збори студентів нового набору ЛНАУ з представниками ректорату.

Помічник ректора Знаткова О.М., керівник координаційної ради, декан по роботі з іноземними студентами Орлова-Курилова О.В., начальник юридичного відділу Йолкіна Л.П. висвітлили питання організації навчально-виховного процесу в університеті. Зустріч відбулась у формі бесіди, в ході якої були обговорені питання формування у студентів позитивної установки на успішну навчальну та громадську діяльність, забезпечення високої організованості та дисципліни студентів у навчальному процесі; були висвітлені правові питання, пов'язані з навчанням та проживанням у гуртожитках  студентської молоді, а також питання проходження практики за кордоном.

У запропонованих анкетах у студентів була можливість вказати позитивні або проблемні моменти навчальної та соціально-побутової сфери, які будуть враховані адміністрацією університету у подальшій діяльності.

Постійна взаємодія ректорату ЛНАУ із студентством з питань, що пов'язані з навчальною, науковою та громадською діяльністю повинно вивести навчально-виховний процес університету на більш якісний рівень.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори