Зміцнення українських переміщених університетів задля сталого розвитку

Сьогодні у Києві відбувся семінар «Зміцнення українських переміщених університетів задля сталого розвитку», у рамках програми імені Фулбрайта, де були присутні представники Луганського національного аграрного університету.

Головною метою цієї програми є сприяння посиленню спроможності переміщених закладів освіти забезпечувати якісні освітні послуги, що відповідатимуть потребам студентів та роботодавців у нових громадах. Цей проект передбачає різнопланову підтримку ЗВО, у тому числі шляхом налагодження плідної взаємодії між ними та створення консорціуму із залученням американських та українських університетів. У рамках цієї програми заплановані семінари, соціологічні дослідження, промо- та інформаційні кампанії, розробка веб-сайтів тощо.

Семінар, що відбувся, був присвячений розробці інституційного бачення та стратегічного плану розвитку переміщених ЗВО на наступні 3-5 років, із врахуванням поточного стану та особливостей.

Тож, як бачимо, ЛНАУ активно залучений до різноманітних проектів, що сприятимуть становленню його позицій та зростанню значення в нових місцевих громадах.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори