Знайомство зі студентськими можливостями

Центр патріотичного та культурно-естетичного розвитку студентів  активно знайомиться зі здобувачами освіти нового набору вже з першого тижня навчання. У День знань відбувся гайд «Студентські можливості», де відбулася презентація усіх поза освітніх заходів, ініціатив, проєктів, сервісів Центру.

Зокрема директорка Центру Світлана Володимирівна Цвяткова розповіла про заходи, проєкти патріотичного, просвітницького та культурно-естетичного спрямування, які вже є в Університеті, і ті принципи та цінності, які можуть породжувати нові ініціативи. Перший курс був запрошений до активної участі у студентському самоврядуванні, Школі лідерства, Школі медіації та Дебатному клубі Університету. На першій зустрічі відбулося знайомство з психологом Анною Миколаївною Мазур і з сервісами психологічної підтримки.

Головною метою зустрічі було донести, що Центр патріотичного та культурно-естетичного розвитку студентів відкритий до нових ідей, радо приймає у своїх лавах нові обличчя та працює заради пробудження студентської активності, щоб зробити студентські роки насиченими, яскравими та сповненими розкриттям поза освітнього потенціалу здобувачів ЛугНАУ.

Більше фото

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори