Знати, дотримуватися, поважати

Сьогодні 4 липня, День незалежності Америки. Для кожної цивілізованої людини, США – це не тільки Статуя Свободи, Великий Каньйон чи Голлівуд, це перш за все Верховенство Права, взірець конституційних гарантій громадян, панування Закону.

Ще в 1710 році в Україні було укладено першу європейську новітню конституцію – Конституцію Пилипа Орлика. Головний Закон держави було прийнято в 1996 році. На жаль, і досі будь-який пересічний українець майже не розуміється на юриспруденції, а значить залишається беззахисним та в певній мірі небезпечним. Скільки ж ще років має пройти до визрівання нашої правової свідомості? Небагато, якщо одразу піти напрямком знання законів,через стежку дотримання та самозахисту до шляху поваги.

Луганський національний аграрний університет,розуміючи важливість правової освіти своїх студентів, враховуючи те, що випускає аграріїв, а не юристів, робить усе можливе для того, щоб їхня правова компетенція була на гідному рівні. Ще в 2014 році були налагоджені плідні взаємозв’язки з громадськими організаціями та благодійними фондами щодо правових консультацій. Неодноразово були запрошені до ЛНАУ представники NRС, «Право на захист», юристи «Станції Харків» для проведення лекцій, тренінгів та консультацій. Допомагали і в індивідуальних випадках, і в типових проблемах студентів-переселенців. Тобто ЛНАУ вчить знати, захищатися й дотримуватися.

Життя ж навчило поважати. Співробітники та студенти переміщеного ВНЗ, як сказала помічник ректора Олена Миколаївна Знаткова, знають «ціну незалежності, безпеки і консолідації». Тому День Конституції для ЛНАУ це не просто свято для галочки чи додатковий вихідний. Це свято зі смислом!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори