ЗНО-2021: МАТЕМАТИКА АБО МАТЕМАТИКА (ЗАВДАННЯ РІВНЯ СТАНДАРТУ)

MicrosoftTeams-image-31

Зображення 1 з 3

У 2021 році під час реєстрації можна обрати один із таких предметів зовнішнього незалежного оцінювання: Математика або Математика (завдання рівня стандарту).

МАТЕМАТИКА!
Випускники поточного року, які вивчали математику на рівні стандарту і ПЛАНУЮТЬ використовувати результати ЗНО з математики під час вступу до закладів вищої освіти, мають обрати сертифікаційну роботу з Математики (поставити позначки «зарахувати як оцінку ДПА», а також «отримувати результат 100-200»). Для таких учасників як оцінку ДПА буде зараховано результат за виконання завдань 1-26, 30, 31. Вони отримають як результати за шкалою 1–12 балів (ДПА рівня стандарту), так і за рейтинговою шкалою 100-200 балів зовнішнього незалежного оцінювання.

Тобто, якщо вам потрібно отримати свідоцтво про освіту та у вимогах щодо вступу на обрану спеціальність у конкретному ЗВО ви бачите математику у переліку необхідних сертифікатів, то вам необхідно обрати рівень “Математика”.

МАТЕМАТИКА (ЗАВДАННЯ РІВНЯ СТАНДАРТУ)!
Випускники поточного року, які вивчали математику на рівні стандарту і НЕ ПЛАНУЮТЬ використовувати результати з математики для вступу до закладів вищої освіти, мають обрати сертифікаційну роботу Математика (завдання рівня стандарту). Щоб обрати саме цю сертифікаційну роботу, потрібно упродовж реєстрації поставити позначки «зарахувати як оцінку ДПА», а також «не отримувати результат 100-200». Здобувачі освіти, які позначили саме такі реєстраційні дані, отримають за виконання сертифікаційної роботи з Математики (завдання рівня стандарту) тільки оцінку за шкалою 1–12 балів.

Тобто, якщо вам потрібне лише свідоцтво про освіту та сертифікат з математики не вимагається, як один із сертифікатів ЗНО для вступу до ЗВО, то ви обираєте математику (рівень стандарту).

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті УЦОЯО для вступу до ЛугНАУ можна подивитись у Додатку 2 до Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Луганському національному аграрному університеті в 2021 році. ( http://lnau.in.ua/DOCS/Vstup-2021/%D0%9F%D0%9F_2021_%D0%9B%D1%83%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D0%9D%D0%90%D0%A3.pdf)

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори