Зустріч зі спеціалістом з навчання та розвитку персонала компанії ПрАТ “АПК-ІНВЕСТ”.

Луганський національний аграрний університет разом із відокремленими структурними підрозділами (ВСП «Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету» та ВСП «Донбаський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету» в рамках популяризації дуальної форми освіти серед здобувачів старших курсів було проведено ряд зустрічей зі спеціальностей 181 “Харчові технології”, 204 “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”, 211 “Ветеринарна медицина” зі спеціалістом з навчання та розвитку персонала компанії ПрАТ “АПК-ІНВЕСТ”.

Під час розмови було показано основні переваги навчання за дуальною формою освіти для старшокурсників, проведено віртуальну екскурсію на підприємство та обговорено нові можливі перспективи, які відкриються для молодого фахівця після закінчення Університету.

29.09.2020 р. – зустріч зі здобувачами, які навчаються у Навчально-науковому центрі з надання освітніх послуг у м. Харків Луганського національного аграрного університету.

30.09.2020 р. – зустріч зі здобувачами, які навчаються на базі ВСП «Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету» (с. Веселе, Старобільський район).

01.10.2020 р. – зустріч зі здобувачами, які навчаються на базі ВСП «Донбаський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету» (м. Слов’янськ).

[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”апк івнвест 07.10″]
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори