Зустріч з рекрутинговою компанією «Агрокар’єра»

Отримати диплом для студента – це лише половина успіху! Треба, щоб цей документ не завалявся десь у шухлядах, а працював і приніс гідні плоди. Для цього, на жаль, фахових знань замало, слід розвивати особистісні якості, що характеризуватимуть вас, шановні студенти, як перспективного, конкурентоспроможного фахівця. Саме з цією метою адміністрацією ЛНАУ було організовано зустріч з рекрутинговою компанією «Агрокар’єра», яка провела для студентів навчальний модуль: «Як успішно влаштуватися на роботу?».

agrocareer_02

Представник компанії Олена Гонголь ознайомила студентів, майбутніх пошукачів роботи, з вимогами кадрового ринку України в аграрній сфері, освітила типові помилки кандидатів при пошуку роботи та на інтерв'ю, під час написання резюме та проходження співбесіди тощо. Тема успішного працевлаштування – є невичерпною для молоді. Про це свідчить їх активність, чисельність запитань, зацікавленість.

Тож вдячність компанії «Агрокар’єра» за зустріч у такому форматі, а адміністрації ЛНАУ за небайдужість до цієї теми, теми працевлаштування.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори