Зустріч менторів зі студентами-агрономами програми «Агрокебети»

17 листопада відбулася зустріч менторів – топ-менеджерів українського аграрного бізнесу представників компаній HarvEast Holding, Syngenta, Миронівський хлібопродукт – зі студентами ЛНАУ. Модератором зустрічі виступив Анатолій Циркун, керівник освітнього проєкту «Агрокебети».

Зустріч почалася з привітання Алекса Ліссітси, голови Наглядової ради «Агрокебетів», президента Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та Генерального директора ІМК.

«Цей рік є нетиповим для нас, питання пандемії коронавірусу по всьому світу залежить не від нас, і відповідно ми пристосовуємося до тих умов, які в нас є. Очевидно, що пандемія внесе свої зміни в життя, в освіту, в бізнес. На сьогоднішній день, дійсно, пандемія вплинула на аграрний сектор менше ніж на інші, але і у аграрному секторі ми також відчуваємо ці проблеми. Багато проблем виникли через те, що закрились деякі бізнеси. Постраждали молочна та м’ясна галузі, оскільки споживання цієї продукції суттєво впало за останні місяці. Крім проблем з пандемією, вплив мають ще й зміни клімату – і вони показали, які величезні проблеми можуть виникнути у наших виробників там, де навіть не думали, адже в зону ризикованого землеробства потрапили наші основні виробники. Не забуваймо про те, що люди повинні харчуватися завжди, тому ми з вами, як професіонали в аграрній галузі, будемо забезпечені роботою і в майбутньому. Тому я дуже радий, що ви обрали професію саме в агросекторі. Радію тому, що до нас цього року приєднався Луганський національний аграрний університет, і дуже вдячний Програмі USAID, яка підтримує цю програму і не лише з ЛНАУ», – привітав він студентів.

Наступним етапом в реалізації освітнього процесу для студентів учасників програми буде обрання персональних менторів, підготовка до практики та вибір теми магістерської роботи.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори