Зустріч студентів агрономічного факультету з представниками Harveast Holding

В університеті відбулася чергова зустріч студентів агрономічного факультету з представниками Harveast Holding. Бесіда викликала, як завжди, жвавий інтерес серед студентства. Хотілося б вірити, що ця зацікавленість перетвориться у продуктивні дії: активне здобуття знань та застосування теорії на провідних підприємствах України.

Для мотивації, зазначимо, що наука, техніка та стратегії підприємництва в сучасному світі змінюються та розвиваються із шаленою швидкістю, тому крокувати в ногу з часом – це вже відставати, а слід випереджати.

ЛНАУ це усвідомлює. Переміщений у Харків університет одразу встановлює плідні взаємовідносини з аграрними підприємствами, що стало міцним фундаментом для впровадження дуальної освіти в навчальний процес.

Цю істину розуміють завідувач виробничої практики, декани факультетів, адміністрація університету, організовуючи зустрічі студентів із представниками великих компаній аграрного сектору.

Цю істину використовують представники підприємств, шукаючи майбутніх співробітників у стінах навчальних закладів, щоб встигнути забрати найкращих, щоб націлити на здобуття певних знань, умінь та навичок.

Цю істину знають далекоглядні студенти, вважаючи навчально-виробничу практику не лише частиною навчального процесу, а й шансом знайти своє місце вже сьогодні. Як приклад, Денис Катранжи, студент ЛНАУ, співробітник Харвіст Холдинг, молодий фахівець, який за 8 місяців отримав підвищення.

Тепер про неї дізнався й ти. Усвідом, зрозумій, використовуй!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори