Зустріч студентів агрономічного факультету з представниками Харвіст Холдингу

Луганським національним аграрним університетом було організовано зустріч студентів агрономічного факультету з представниками Харвіст Холдингу.

HarvEast – українська компанія, що управляє сільськогосподарськими активами в Донецькій області. Холдинг в цифрах – це 97 тис. га оброблюваних земель, 7400 голів великої рогатої худоби, 6 молочно-тваринних ферм, 2 комбікормових заводи. Агрономічний факультет ЛНАУ – це 50 тільки цьогорічних випускників, яким необхідно успішно працевлаштуватися в найближчому майбутньому.

Університет прагне забезпечити перспективною кар’єрою та добробутом кожного студента, Холдинг Харвіст, у свою чергу, зацікавлений у поповненні свого штату молодими висококваліфікованими спеціалістами, тому ця зустріч була двосторонньо корисною. Якщо буде налагоджено плідну взаємодію нашого університету з цією компанію, це дасть можливість потрапити кращим здобувачам аграрної освіти до студентської групи «Харвіст», яка надає можливість для проходження практики, стажування, а головне, працевлаштування студентові.

Майбутні агрономи були зацікавлені інформацією, отриманою під час зустрічі, залучилися до діалогу з представниками компанії, активно ставили запитання тощо. Можна вважати перший крок до налагодження співпраці зроблено.

Дякуємо HARVEAST за відкриття нових горизонтів та можливостей.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори