Зустріч та привітання здобувачам від Каунаського університету імені Вітовта Великого

27.08.21 відбулася зустріч студентів-екологів, які навчаються за програмами подвійних дипломів та віртуальної академічної мобільності з деканом факультету природничих наук професором Саулюсом Міцкевичусом, завідувачем кафедри екології професором Аудріусом Дедяле та викладачами університету Вітовта Великого. У зустрічі також взяли участь в. о. декана факультету ветеринарної медицини, біологічних та харчових технологій Людмила Пархоменко та викладачі кафедри екології та безпеки життєдіяльності.

Адміністрація та викладачі двох університетів привітали здобувачів з початком нового навчального року. Для студентів навчання в університеті Вітовта Великого розпочнеться з вивчення англійської мови. Бажаємо нашим студентам бажання і сил для невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів, мрій та задумів. Нехай підґрунтям плідного навчання та професійної діяльності будуть міцне здоров’я, натхненна думка, щирі почуття та гарний настрій.

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори