Зустріч із представником компанії Nestle Ukraine

Для студентів Луганського національного аграрного університету в рамках програми сприяння успішному працевлаштуванню адміністрацією університету було організовано зустріч із представником компанії Nestle Ukraine.

Компанія Nestle – це велика міжнародна компанія, що працює в більше, ніж 83 країнах, це понад 330 тис. робочих місць, це шанс для наших студентів отримати не просто гідну роботу, а можливість втілити в життя свої ідеї та проекти щодо правильного харчування та розвитку сільського господарства в цілому. Під час цієї зустрічі нашим студентам було запропоновано програму практик та стажувань на підприємстві. Бажання працювати та розвиватись у команді, людяність і порядність головні вимоги для кандидатів (знання іноземних мов – вагомий плюс, тож welcome в мовну студію: «Діалог»).

Зустріч із представником компанії Nestle Ukraine для студентів ЛНАУ була корисною та перспективною. Кожен коваль свого майбутнього. Навчайтеся, розвивайтеся, а головне,… не втрачайте можливостей!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори