Зустріч із роботодавцями

У четвер 6 квітня на 3 парі (12:00) відбудеться зустріч з представниками ПАТ «Миронівський хлібопродукт» за адресою: пр. Ювілейний, 65г, аудиторія 508.

Захід буде корисний для студентів старших курсів. Чому?

  • Ви можете не знати назву цього найбільшого агропідприємства України – «Миронівський хлібопродукт», проте ви стовідсотково знайомі з його торговими марками: «Наша ряба» та «Легко».
  • Ви переконанні, що зараз складно знайти базу практики та нереально влаштуватися на роботу без досвіду, проте МХП спростовує ці стереотипи, успішно реалізовуючи програму «Почни кар'єру з МХП».
  • Вам відомі приклади утиску прав працівників, не бійтеся, МХП – одне з найвідповідальніших у соціальній сфері підприємств України.

Отже, ця зустріч – краще, що ви можете зробити прямо зараз для старту своєї кар'єри у великій, інноваційній, соціально відповідальній компанії!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори