З Днем знань!

Сьогодні в Луганському національному аграрному університеті відбувся традиційний урочистий захід, присвячений Дню знань, що пройшов із дотриманням усіх необхідних рекомендацій МОЗ. Адміністрація, Студентська рада, керівництво факультетів та ННІ вітало здобувачів освіти, педагогів та співробітників університету з початком нового року. У кожному виступі лунав головний мотив, що труднощі реальні, як показав минулий рік, але спільні зусилля, проактивність, цілеспрямованість допоможуть із будь-якої ситуації вийти переможцем!

Багато теплих мотиваційних слів, привітань пролунало сьогодні. Проте головне здобувачами освіти в урочистій атмосфері було підписано Декларацію про дотримання Кодексу корпоративної культури, а також працівники, співробітники та здобувачі освіти отримали заохочувальні відзнаки за свої досягнення!

Вітаємо всіх із початком нового навчального року! Бажаємо подальших успіхів та здійснення задумів!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори