З Новим роком ЛНАУ!

Зрозуміло, для навчальних закладів Новий рік настає восени. Вересень – це нові знайомства, нові плани, нові перспективи, нові питання та нові досягнення.

4 вересня у дружній, теплій (навіть дуже теплій!) обстановці пройшла посвята в студенти Луганського національного аграрного університету – Свято 1 вересня! Безліч нових облич, жодного вільного місця в залі – гарний результат наполегливої праці колективу переміщеного ВНЗ. Університет зростає, зміцнюючи свої сили та розширюючи потенціал.

Навчання в ЛНАУ – це залучення до наукових пошуків, це набуття професійного досвіду на провідних українських та закордонних підприємствах, це розвиток творчих здібностей, спортивних вмінь, це активне соціальне життя, це диплом європейського зразку. Університет дарує своїм студентам необмежені можливості, очікуючи натомість наполегливості, цілеспрямованості та активності. Прагнення та дії студентів стають новими досягненнями, новими проектами, новими ідеями для ВНЗ!

Проте слід зазначити, що активності студентам цьогорічного набору не бракує. На заході вже засяяли зірочки 1 курсу: Кляченко Олександра, Кузьменко Вікторія, Шестерньова Олександра, Коротченко Тетяна. Наші лави поповнили вокалісти, танцюристи, спортсмени, волонтери, відмінники та інші таланти.

Колектив університету радий вітати вас у дружній родині ЛНАУ! Бажаємо вам успіху в навчанні та добробуту в майбутньому. Щасливе життя кожного з вас – це найголовніший внесок у поступ нашої Батьківщини!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори