Карантин триває, але ЛНАУ не зупиняється

Шановні друзі, колеги, студенти!

Карантин триває, але ЛНАУ не зупиняється і працює не зважаючи ні на що. Так, завдяки системному розвитку ІТ-служб Університету та плідної співпраці з корпорацією Microsoft Луганський національний аграрний університет отримав хмарний програмний пакет Office365.

Завдяки отриманому рішенню від корпорації Microsoft будуть створені електронні робочі місця для забезпечення проведення освітнього процесу в дистанційному форматі та об'єднає всіх працівників, студентів та викладачів у єдину хмарну мережу Університету.

Відтепер ми зможемо онлайн безперешкодно працювати над спільними документами та навчатися, користуватись корпоративною поштою із розширеним функціоналом, управляти проектами, організовувати веб-конференції та багато іншого з будь-якого місця та електронного пристрою.

Наразі, Центр сучасних освітніх та інформаційних технологій проводить налаштування та актуалізує надані ліцензії для студентів у кількості 5 тис. ліцензій та 5 тис. ліцензій для працівників нашого Університету.
Луганський національний аграрний університет дякує корпорації Microsoft та Microsoft Ukraine за надану допомогу в організації дистанційного навчання у період карантину викликаного коронавірусом COVID-19.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори