Карпатська Україна: шлях до незалежності

Педагоги Луганського національного аграрного університету переконані, що основою патріотичного виховання молоді, у першу чергу, має бути поглиблення знань з історії рідної держави. Чому? Бо хіба можна цікавитися, а тим більше, цінувати, захоплюватися та любити те, чого не знаєш?! Відповідь зрозуміла! Саме незнання, нерозуміння породжують відчуття відчуженості, страху та появу засилля невиправданих міфів. Отже, із метою актуалізації знань з історії України та патріотичного виховання студентів, із нагоди відзначення 80-річчя з дня проголошення незалежності Карпатської України, кафедрою історико-філософських дисциплін ЛНАУ було заплановано та проведено тематичну лекцію.

Заняття було присвячено екскурсу до історії Закарпаття під час перебування під іноземним володарюванням протягом ХІ–ХХ ст., показаний етнічний зв'язок цих земель з іншими регіонами нашої держави, зазначено, що проголошення незалежності Карпатською Україною стало важливим етапом державного будівництва українським народом, традиції та здобутки якого мають бути враховані на сучасному етапі розвитку країни.  Цю лекцію підготував та провів асистент кафедри, кандидат історичних наук Денис Геннадійович Руднік, за участі завідувача кафедри, доктора історичних наук, професора Ольги Василівни Борисової  та доктора філософських наук, доцента Миколая Миколайовича Карпіцького. На неї було запрошено студентів 1 курсу всіх спеціальностей університету. Організатори лекції зазначили, що матеріал знайшов відгук у аудиторії, про що свідчать активність студентів під час заняття,  а також зацікавлення деяких у поглибленому вивченні цього історичного періоду.

Отже, подібні навчальні заняття мають значний виховний вплив, пробуджують національно-патріотичну свідомість молоді та дух єдності українців незважаючи на те, що між нами: річки, моря чи гори!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори