Квітневе засідання Ради з якості вищої освіти

У Луганському національному аграрному університеті відбулося квітневе засідання Ради з якості вищої освіти у змішаному форматі. Засідання вийшло дискусійним і плідним. На початку засідання головою Ради було зазначено, що функціонування Ради з якості є запорукою прийняття важливих рішень, які суттєво впливають на розвиток Університету.

До порядку денного була включена низка доповідей для обговорення, а саме: позиції Луганського національного аграрного університету у національних та міжнародних рейтингах; забезпечення різних видів підтримки здобувачів вищої освіти; практична підготовка здобувачів вищої освіти: супровід та локальні документи; моніторинг офіційного сайту Університету щодо наповнення актуальною інформацією.

Були прийняті рішення щодо клопотання перед Вченою радою Університету щодо затвердження низки Положень; навчального і робочого навчального планів.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори