Колектив Луганського НАУ вітає…

Колектив Луганського національного аграрного університету щиро вітає із захистом кандидатської дисертації ЛИСЕНКО ВІКТОРІЮ АНАТОЛІЇВНУ, старшого викладача кафедри фінансів і економічної кібернетики, та з присвоєнням вченого звання доцента: БАБЕНКА ОЛЕКСІЯ ПЕТРОВИЧА, кандидата ветеринарних наук, декана факультету ветеринарної медицини; ПОЛЯКОВА АНАТОЛІЯ МИКОЛАЙОВИЧА, кандидата технічних наук, декана факультету механізації сільського господарства; ПОПОВИЧЕНКО ГАННУ СЕРГІЇВНУ, кандидата економічних наук, доцента кафедри обліку і аудиту.

Для когось ця сходинка на цьому щаблі наукових звершень підкорилась легко, для когось з вас цей крок зайняв майже 10 років, але всі ви заслуговуєте найщиріших привітань та найтепліших слів. Дякуємо Вам за сумлінну працю та особистий внесок в наукову сферу діяльності нашого університету! Бажаємо вам міцного здоров’я, незгасаючої енергії, подальших наукових та професійних звершень! Ваші досягнення є взірцем для наслідування нашим студентством та колегами!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори