Команда ЛНАУ – переможець Всеукраїнської Аграрної ліги КВК України 2015 року

У м. Лубни Полтавської області на базі Лубенського фінансово-економічного коледжу 2 грудня 2015 р. відбувся X ювілейний фінал Всеукраїнської Аграрної ліги КВК України 2015 року, у якому взяли участь 15 команд аграрних вищих навчальних закладів.

Для команди «Сталь» Луганського національного аграрного університету – це був перший виїзний виступ. Новий склад, нова назва – сумніви і побоювання, та незважаючи ні на що – успішний дебют! Команда КВК ЛНАУ повернулася з м. Лубни зі своїм першим кубком – «Золотий колос» Аграрної ліги КВК України 2015 року.

Фестиваль приніс команді «Сталь» багато приємних вражень, від самого першого моменту – чудового снігу, який зустрів команду на вокзалі м. Лубни, і до останнього, коли трохи втомлені, але щасливі студенти ЛНАУ, поверталися назад із заслуженою перемогою. Серед приємних спогадів – слушні зауваження редакторів аграрної ліги Михайла Аграната та Ігоря Урбанського, які додали команді впевненості та творчої наснаги перед виступом. До того ж Президент Асоціації «КВК України» Михайло Агранат, сам переселенець із м. Горлівка, навіть дав студентам ЛНАУ кілька життєвих порад. Запам’яталось і доброзичливе ставлення організаторів фестивалю, і гостинність Лубенського лісотехнічного коледжу, й увага місцевих журналістів. Але напевне, головним враженням фестивалю стало те, як переповнений глядачами актовий зал щиро вітав студентів із Луганська оплесками, реагував на жарти нашої команди сміхом, а по завершенні виступу було чутно вигуки – «Луганськ – найкращій!»

Ми щиро вдячні організаторам фестивалю Аграрної ліги КВК за запрошення й підтримку, сподіваємось на подальшу творчу співпрацю. Нашу команду КВК «Сталь» вітаємо з перемогою! Так тримати!!!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори