Конкурси на тему Європи

Онлайн-вікторина на тему Європи

До 24 березня 2015 року триватиме всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи та ЄС. Учасники зможуть перевірити свої знання про Європейський Союз та отримати приємні подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Для участі у вікторині потрібно зареєструватися на сайті www.euroquiz.org.ua і пройти три тури онлайн-вікторини по 10 питань кожен. Той, хто успішно відповість на питання, гарантовано отримає на свою поштову адресу приємні подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Учасники, які візьмуть участь у вікторині, зможуть:

 • Поглибити свої знання про Європу та Європейський Союз;
 • Дізнатися неочікувані факти про ЄС та поділитися ними з друзями через соціальні мережі;
 • Отримати призи та електронний Сертифікат про участь від Представництва Єврокомісії в Україні.

Детальні інформація та реєстрація учасників на сайті www.euroquiz.org.ua.

Конкурс відео «Бути європейцем»

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує прийом робіт для участі у конкурсі відео «Бути європейцем». Учасники мають можливість позмагатися з відеолюбителями з усієї України та виграти цінні призи. Прийом відео роликів триватиме з 24 лютого до 29 березня 2015 року.

Вимоги до відео:

 • Відео має бути оригінальним;
 • Тривалість відео має бути до 3-х хвилин;
 • Відео має розкривати тему: що для Вас Європа і чому ми прагнемо стати її частиною?

Як буде відбуватися Конкурс:

 1. З 24 лютого по 29 березня триватиме прийом робіт. Для участі необхідно зняти оригінальне відео до 3 хвилин на тему Євросоюзу, завантажити його на www.youtube.com та надіслати на розгляд журі.
 2. 7 квітня на сайті конкурсу будуть опубліковані найкращі з відібраних робіт. До 15 травня триватиме онлайн-голосування за найкращі відео роботи.
 3. Фінальний список фіналістів буде опубліковано на сайті конкурсу 25 травня: один переможець – що набере найбільшу кількість голосів протягом онлайн-голосування та ще двоє – будуть обрані членами журі.
 4. 30 червня переможці отримають призи на Церемонії нагородження у Києві.

Детальні інформація та реєстрація учасників на сайті www.euroquiz.org.ua/video-contest.

Всеукраїнський чемпіонат з брейн-рингу від Представництва ЄС в Україні

З 24 лютого починається реєстрація на участь у всеукраїнському молодіжному чемпіонаті з брейн-рингу від Представництва ЄС в Україні. Локальні та регіональні брейн-ринги будуть проходити в березні-червні. Всеукраїнський фінал у Києві – 29 червня. Молодь віком 16-21 років можуть залучатися до чемпіонату з брейн-рингу.

Як прийняти участь у брейн-ринзі:

 1. Зібрати команду з 6 чоловік та зареєструватися на сайті euroquiz.org.ua чи зв’язатися із регіональним координатором у своєму місті http://euroquiz.org.ua/contact.
 2. Переможці локальних ігор візьмуть участь у півфіналах, що від будуть відбуватися паралельно у чотирьох містах України.
 3. В кінці червня в Києві відбудеться фінал, у якому будуть змагатися чотири найкращі команди з України. Фіналісти та команда-переможець отримають подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні та партнерів.
 4. Детальні інформація та реєстрація учасників на сайті euroquiz.org.ua/brain-ring.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном (093)52-58-334 або e-mail ask@euroquiz.org.ua (Ірина Диба).

Проекти фінансуються Представництвом Європейського Союзу в Україні та впроваджується Фундацією «Відкрите суспільство».

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори