Конкурс на зайняття посади директора ВП «Донецький технікум ЛНАУ»

Луганський національний аграрний університет оголошує конкурс на зайняття посади директора Відокремленого підрозділу «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету».

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту, вільно володіють державною мовою, мають стаж роботи на посадах педагогічних та науково-педагогічних працівників не менш як 10 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до Луганського національного аграрного університету наступні документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів, фотокартку розміром 3×4, автобіографію, копії документів про вищу освіту, копію трудової книжки, згоду на збір та обробку персональних даних, копію паспорта. Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорту), засвідчуються за місцем роботи. Копія паспорта засвідчується претендентом.

Документи приймаються до 25.04.2016 р. за адресою: Луганський національний аграрний університет, вул. Алчевських (Артема), 44, м. Харків, 61002.

Телефон: (057) 752-37-66.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори